Dwadzieścia lat minęło, jak jeden dzień…

Jubileusz 20-lecia Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. już za nami. Z tej okazji w dniu 09.06.2018r. odbył się piknik rodzinny z udziałem pracowników i współpracowników Centrum oraz gości oficjalnych. Spotkanie poprowadzili Pan Paweł Żuk – prezes zarządu Centrum MD, Pan Artur Prusaczyk – wiceprezes zarządu Centrum MD, Pani Monika Golańska – Zastępca Dyrektora ds. Medycznych.   

Był to czas pięknych wspomnień. Część oficjalna pokazała, jak wiele osób przyczyniło się do rozwoju firmy na przestrzeni 20 lat, zasługując tym samym na wyróżnienie, czy drobny upominek. W gronie nagrodzonych znaleźli się pracownicy związani z firmą od początku jej działalności, pracownicy, którzy odeszli na emeryturę, członkowie rady nadzorczej, rada naukowa Centrum – znakomite grono przedstawicieli świata nauki. Doceniono pracę pielęgniarek, prezentujących najwyższą jakość obsługi pacjenta oraz wystawiających największą ilość recept. W uznaniu za niezłomne i odważne podejście do zadań oraz podejmowanie wyzwań wyróżniono pracowników medycznych i administracyjnych.

Jednym z punktów części oficjalnej było wystąpienie Pani Marszałek Janiny Ewy Orzełowskiej, która w imieniu Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego wręczyła Panu Pawłowi Żukowi i Panu Arturowi Prusaczykowi medal pamiątkowy PRO MAZOVIA za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego. Były także wyróżnienia dla pracowników firmy zasłużonych dla rozwoju na przestrzeni 20 lat.

Zarząd Centrum w uznaniu za wieloletnią współpracę działalność na rzecz podniesienia jakości opieki nad pacjentami przekazał przedstawicielom władz samorządowych nagrody pn. PRZYJACIEL CENTRUM.

Ogłoszono wyniki wewnętrznego Plebiscytu na Pracownika 20-lecia CENTRUM. Decyzją naszych pracowników powyższy tytuł powędrował do Pani Haliny Płochockiej i Pani Mariki Guzek, które ex aequo zajęły pierwsze miejsce. Gratulujemy!

Pogoda Iście piknikowa sprzyjała dobrej zabawie. Serwowano potrawy z grilla. Zapewniono moc atrakcji zarówno dla dorosłych jaki i najmłodszych uczestników. Ogródek dziecięcy, zjeżdżalnia, Animek Bus – mobilna sala zabaw, namiot alchemiczny – zajęcia pokazowo-warsztatowe dla najmłodszych, wykonywanie magicznych eksperymentów naukowych. Była też okazja do obejrzenia pokazu magii w wykonaniu wielokrotnego mistrza Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikro iluzji. Uczestnicy pikniku mogli spędzić miło czas przy muzyce Michała Milowicza. Nie zabrakło także występów przygotowanych przez naszych pracowników, które były miłym dopełnieniem całego wydarzenia.

Kolejny jubileusz już niebawem…

 

 

Autor zdjęć: Piotr Tołwiński

Galeria zdjęć

Ustawienia

Czcionka
Kontrast