Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. wspiera WOŚP.

Na stoisku Centrum w Galerii Siedlce wykonujemy nieodpłatnie: pomiar cukru, ciśnienia, zapisujemy na badania profilaktyczne.

Galeria zdjęć

 

Więcej na stronie: mok.siedlce.pl

  1. Finał WOŚP już 29 stycznia! Każdy Finał to święto wspólnego działania ponad podziałami. Wolontariusze z całej Polski łączą się, aby zbierać do puszek na jeden cel – tym razem na walkę z sepsą. Już za tydzień 270 wolontariuszy wyruszy na ulice Siedlec, a w wybranych sklepach Sieć Sklepów Topaz spotkacie ich także w sobotę. A co zaplanowaliśmy dla was w dniu finału?

budynek „Podlasie” Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

  1. Kilińskiego przy Placu Sikorskiego (start 10:00)
  • pokazy ATV QUADY Siedlce • grill • strzelnica ASG
  • godz. 20:00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA – sponsor ATV Quady Siedlce

Zalew Siedlecki – Morsy Siedlce dla WOŚP (start 11:00)

Galeria Siedlce (11:00-18:00)

Kulinarne Poddasze – Siedlce (11:00-18:00)

  • warsztaty kulinarne

Sala Zabaw Młynek i Kręgielnia Factory 157

  • sklepik WOŚP

Castorama (10:00-15:00)

  • szkolenia i pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowane przez Studentów Ratownictwa Medycznego

Hala Sportowa ARMS (start 14:00)

  • turniej koszykówki dziewcząt U11 organizowany przez UKS MKK Siedlce

Hala Sportowa SP w Zbuczynie (start 10:00)

  • turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Zbyczyn

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

  • szczegóły na stronie uph.edu.pl

Już teraz można wesprzeć Orkiestrę dorzucając się do wirtualnej eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/mtmkre… oraz do puszek stacjonarnych: w Fabryce Słodkości „Łakocie”, sali ćwiczeń Agata Joga, Salonie Łazienek ESKA, Firmie Auto Partner S.A. na ul. Brzeskiej, Centrum Kształcenia Zawodowego, Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Radomyśli, Towarzystwie Wiedzy Powszechnej Siedlce, Sali Zabaw Młynek, Kręgielni Factory 157, Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie, Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, Szkole Podstawowej w Paprotni, Zespole Oświatowym w Mokobodach, Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żeliszewie Podkościelnym, Gabinecie terapii manualnej Centrum Terapii Bowtech, Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach.

Zwracamy się też z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych osób do współorganizacji. Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się zorganizować wspaniały Finał.

Galeria zdjęć

Ustawienia

Czcionka
Kontrast