Kapituła konkursu „Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” wybrała laureatów osiemnastej edycji przedsięwzięcia. Wśród nich są Paweł Żuk, prezes zarządu i Artur Prusaczyk, wiceprezes zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. w Siedlcach. Podczas okolicznościowej gali, 10 stycznia 2019 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, dostaną statuetkę „Menedżer Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne”.

Centrum Medyczno-Diagnostyczne to regionalny lider na rynku ambulatoryjnych usług medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim, sokołowskim, garwolińskim, wołomińskim, ostrowskim, węgrowskim. Spółka Centrum powstała w 1998 roku z inicjatywy pracowników sektora zdrowotnego.

Dzisiaj Centrum Medyczno-Diagnostyczne w Siedlcach to około 30 przychodni różnej wielkości, 100 tysięcy pacjentów POZ, 200 tysięcy pacjentów AOS. Bardzo silna baza diagnostyczna, z tomografią włącznie, ale też rehabilitacja, stomatologia. 96-98 proc. przychodów pochodzi z NFZ. To firma prywatna, jest spółką w rozumieniu prawa handlowego.

Wyróżniony w kategorii „Menedżer Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne” to:
– prof. Piotr Skarżyński z Centrum Słuchu i Mowy Medincus.

Nagrody „Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia” przyznawane są w dziesięciu kategoriach. Wręczenie statuetek odbędzie się podczas okolicznościowej gali, 10 stycznia 2019 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie.

https://www.termedia.pl/mz/Pawel-Zuk-i-Artur-Prusaczyk-z-nagroda-w-Sukcesie-Roku-,32450.html

https://www.termedia.pl/Konferencje?WynikiKonkursu&e=957&p=6854

Ustawienia

Czcionka
Kontrast