Sustainable Economy Summit

(Warszawa, 27.11.2019)

Centrum MD jest członkiem Executive Club, organizacji biznesowej zrzeszającej przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa.

Pan Paweł Żuk, Prezes Zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. w Siedlcach, został zaproszony do wystąpienia w wydarzeniu pn. Sustainable Economy Summit,  które odbyło się w dniu 27 listopada 2019 r. w Warszawie. Goście konferencji wysłuchali prezentacji w temacie: „Seniorzy – czyli my w przyszłości. Jak zorganizować zrównoważone życie, gdy ma się 70, 80, 90…..lat?”, która wskazała nowe wyzwania związane z opieką nad seniorem, na podstawie doświadczeń związanych z realizacją projektów – Dzienne Domy Wsparcia i Dzienne Domy Opieki Medycznej przez Centrum MD.

Wyjątkowy projekt Executive Club, który ma na celu podkreślenie ogromnego znaczenia zaangażowania polskich przedsiębiorców w promowanie i wdrażanie idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. Na wydarzenie zapraszane są czołowe postacie polskiej gospodarki i autorytety świata nauki z ogromnym dorobkiem w obszarze rozwoju innowacji przy jednoczesnym rozwijaniu działań związanych z nurtem SRI oraz CSR.

 

Prezentacja: „Seniorzy – czyli my w przyszłości. Jak zorganizować zrównoważone życie, gdy ma się 70, 80, 90…..lat?”

 Pobierz

Galeria zdjęć

Ustawienia

Czcionka
Kontrast