Podziel się dobrem.

W dobie szalejącej pandemii koronawirusa Pacjenci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Centrum czekają na Twoją pomoc. Zapraszamy do współpracy osoby wykonujące zawody medyczne.

 

Szanowni Państwo,

W związku z trwającą pandemią koronawirusa, Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. prowadzące dwa ośrodki obejmujące całodobową opieką pacjentów nie wymagających hospitalizacji, których stan zdrowia nie pozwala na przebywanie w swoim środowisku domowym, kieruje prośbę o pomoc i wsparcie w udzielaniu świadczeń medycznych na rzecz pacjentów przebywających w naszych Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych.

  • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Oleśnicy (gmina Wodynie)
  • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Krynce (gmina Łuków)

Do współpracy zachęcamy osoby wykonujące zawody medyczne, a szczególnie:

lekarzy, pielęgniarki, lekarzy specjalistów z różnych dziedzin, rehabilitantów, terapeutów zajęciowych, logopedów, psychologów

Warunki współpracy będą omawiane indywidualnie z każdą zainteresowaną osobą. Informujemy o możliwości zawarcia umowy cywilno-prawnej.

 

Zachęcamy do kontaktu:

 

Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu, będziemy mogli zapewnić kontynuację świadczeń medycznych dla podopiecznych ZOL Oleśnica i ZOL Krynka, kiedy nasze zasoby kadrowe okażą się niewystarczające, w związku z rozwojem pandemii koronawirusa.

Czekamy na Państwa wsparcie i zachęcamy do współpracy.

Galeria zdjęć

Ustawienia

Czcionka
Kontrast