KOMUNIKAT

W SPRAWIE ZMIANY OPERATORA MEDYCZNEGO

PRZYCHODNI ZDROWIA W TŁUSZCZU (UL. POWSTAŃCÓW 27, 05-240 TŁUSZCZ)

 

 

               Szanowni Państwo,

               Informujemy, że Gmina Tłuszcz podpisała umowę z Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. na zmianę operatora medycznego „Przychodni Zdrowia w Tłuszczu” przy ul. Powstańców 27, 05-240 Tłuszcz. Umowa obowiązuje od dnia 1 maja 2021 roku.

               Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. posiada 23-letnie doświadczenie w sprawowaniu opieki medycznej w placówkach na Mazowszu i Lubelszczyźnie. Firma nakierowana jest na nieustanny rozwój usług zdrowotnych, dostosowując je do potrzeb i oczekiwań Pacjentów. Centrum MD w powiecie wołomińskim prowadzi przychodnie zdrowia na terenie Gminy Strachówka i Gminy Poświętne.

               Przychodnia Zdrowia w Tłuszczu będzie czynna od poniedziałku do piątku, świadcząc dla Mieszkańców Miasta i Gminy Tłuszcz opiekę medyczną bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Kompleksowa opieka zdrowotna zapewni Pacjentom korzystanie ze świadczeń w zakresie: medycyna rodzinna dla dorosłych i dzieci, konsultacje specjalistyczne, szeroki wachlarz badań profilaktycznych (np. bilanse zdrowia dla dorosłych) oraz badania diagnostyczne. W najbliższym czasie zwrócimy się do Pacjentów z uprzejmą prośbą o ponowne wypełnienie deklaracji do lekarza rodzinnego, pielęgniarki i położnej.       

               Centrum dba o najwyższą jakość świadczonych usług, co potwierdza Certyfikat Akredytacyjny wydany przez Centrum Monitorowania Jakości oraz Certyfikat ISO 9001:2015.

               Misja Spółki Centrum MD – profesjonalizm, bezpieczeństwo i odpowiedzialność w dostarczaniu usług zdrowotnych dla naszych pacjentów i ich najbliższych.

 

Zarząd Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o.

Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Ustawienia

Czcionka
Kontrast