Dom Seniora w Hołubli

GRUPA CENTRUM

Zapraszamy do Domu Seniora w Hołubli, położonego w pięknej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego. 

Oferujemy pobyty całodobowe oraz czasowe tzw. wytchnieniowe. Pobyt w naszym domu dedykowany jest osobom z niepełnosprawnościami, chorym lub wymagającym stałej opieki z innych przyczyn. Naszym celem jest stworzenie podopiecznym warunków zbliżonych do tych panujących w rodzinnym domu, z możliwością stałego i bezpośredniego kontaktu z bliskimi.

Świadczymy najwyższej jakości usługi medyczne. Wysoko wykwalifikowane pielęgniarki, opiekunowie medyczny oraz rehabilitanci stanowią przyjazny pacjentowi zespół, zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo naszym pacjentom.

Mieszkańcy naszego Domu Seniora otrzymują fachową pomoc w zakresie:

  • usługi opiekuńcze
  • opieka lekarska
  • opieka pielęgniarska
  • rehabilitacja
  • terapia zajęciowa
  • pełne wyżywienie z własnej kuchni z możliwością modyfikacji diety
  • konsultacje logopedyczne, psychologiczne, psychiatryczne

Nasz Dom Seniora posiada nowocześnie i przyjaźnie urządzone jedno- i dwuosobowe pokoje z łazienkami, wyposażone odpowiednio do potrzeb zdrowia mieszkańców, wraz z systemem przyzywającym. W budynku znajdują się: gabinet zabiegowy, pomieszczenia do terapii zajęciowej i rehabilitacji, jadalnia, świetlica, winda.

W trosce o komfort mieszkańców przygotowano pokój odwiedzin, w którym odbywają się spotkania w rodzinami w atmosferze zacisza domowego. Dodatkowo mieszkańcy mają dostęp do nowych form komunikacji z zastosowaniem sieci internetowej.

 

 

Czynne

Placówka świadczy opiekę przez całą dobę
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Adres:

08-107 Paprotnia

ul. Siedlecka 68

Zobacz na mapie
Kontakt: 517 016 511


Galeria zdjęć

Ustawienia

Czcionka
Kontrast