Szkolenie w ramach Ośrodka Kształcenia Lekarza Rodzinnego

Temat – Fizjoterapia w onkologii

Termin – 14 maja 2019 rok, godz. 14:00

Miejsce – Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach, ul. Sokołowska 161a, aula A3-014.


 

Szkolenie dedykowane jest lekarzom  rodzinnym i lekarzom chorób wewnętrznych oraz lekarzom w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, lekarzom w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych oraz lekarzom stażystom w I roku pracy.

 

Wykładowca:

  • Dr Agnieszka Wójcik – specjalista fizjoterapii, psychoonkolog, nauczyciel komunikacji klinicznej, doktor nauk o kulturze fizycznej w zakresie rehabilitacji ruchowej.

Przez 20 lat pracy zawodowej związana z onkologią oraz opieką paliatywną przy Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie. Aktualnie prowadzi własną praktykę z zakresu rehabilitacji onkologicznej w OncoMedica Centrum Rehabilitacji w Warszawie. Współautorka pierwszej na polskim rynku wydawniczym książki „Fizjoterapia w opiece paliatywnej” omawiającej problematykę fizjoterapii chorych objętych opieką paliatywną, a także autorka kilkudziesięciu artykułów naukowych i rozdziałów monograficznych z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii w onkologii oraz medycynie paliatywnej.

    Spośród wielu szkoleń zawodowych krajowych i zagranicznych na szczególną uwagę zasługują ukończone na poziomie międzynarodowym neurofizjologiczne metody PNF oraz NDT Bobath dla dorosłych (międzynarodowy Terapeuta IPNFA oraz IBITA), osteopatyczne studia podyplomowe Sutherland College of Osteopathic Medicine (SCOM- Belgia) czy Psychoonkologia na warszawskim SWPS. Równolegle jest akademikiem i kierownikiem Zakładu Klinicznych Podstaw Fizjoterapii w Katedrze Fizjoterapii Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymują certyfikaty wraz z punktami edukacyjnymi.

Osoby chętne do udziału w szkoleniu zachęcamy do przesłania formularza zgłoszeniowego do dnia 07.05.2019 –
fax. 25 785 00 01, e-mail: szkolenia@centrum.med.pl

Formularz zgłoszenia_07.05.2019

 Pobierz

Ustawienia

Czcionka
Kontrast