100 lat dla Pani Kazimiery

W Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Oleśnicy świętowaliśmy 100. Urodziny Pani Kazimiery Bieniek. Podopieczna przebywa w placówce od dwóch lat. Jest osobą bardzo pogodną i spokojną, lubi rozmawiać. Jak mówiła Dorota Fajnas kierownik ZOL-u w Oleśnicy, Pani Kazimiera bardzo dużo się modli, większość czas już spędza na wózku, w łóżku lub na zajęciach rehabilitacyjnych.

Pani Kazimiera pochodzi z Woli Kisielskiej nieopodal Stoczka Łukowskiego. Ma trójkę dzieci, dwie córki i syna. Jubilatka doczekała się sześciorga wnucząt i siedmiorga prawnucząt.

Pani Kazimiera otrzymała życzenia od Mateusza Morawieckiego prezesa RM, który z tej okazji przygotował specjalny list gratulacyjny. Od gminy Stoczek Łukowski Pani Kazimiera otrzymała medal „Zasłużony dla gminy Stoczek Łukowski”, nadawany wszystkim mieszkańcom gminy Stoczek Łukowski, które przeżyły 100 lat. Wraz z medalem rada gminy ufundowała nagrodę pieniężną „senior 100” w wysokości 2 tys. zł z przeznaczeniem na dowolny cel – wszystko na ręce Jubilatki przekazał Marek Czub wójt gminy Stoczek Łukowski.

Przyłączamy się do pięknych życzeń.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Król z „Tygodnika Siedleckiego”.

Galeria zdjęć

Ustawienia

Czcionka
Kontrast