Podziękowania

Galeria zdjęć

Podczas Gali Liderów Zmian w Ochronie Zdrowia (29.09.2022) wręczono nagrodę Super Lidera dla Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. w Siedlcach, którą odebrał Pan Paweł Żuk, Prezes Zarządu Centrum MD. Gratulacje dla całego Zespołu Pracowników CENTRUM za zaangażowanie w pracę nad zmianami w POZ.

Galeria zdjęć

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. z tytułem „Diamenty Forbesa 2022″

12 kwietnia w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce zgodnie z zestawieniem przygotowanym przez redakcję miesięcznika „Forbes” i Dun & Bradstreet Poland.

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. znalazło się w rankingu firm „Diamenty Forbesa 2022”. CMD wśród mazowieckich firm w kategorii o przychodach od 50 do 250 mln zł uplasowało się na 173 miejscu, a w rankingu ogólnopolskim na 675 miejscu. (W 2020 roku sprzedaż wyniosła 80,12 mln zł, zysk netto 6,23 ml zł).

Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał Pan dr Artur Prusaczyk, Wiceprezes Zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. w Siedlcach. Fotograficzną relację zamieścimy niebawem.

Więcej na: https://www.forbes.pl/diamenty/2022

Galeria zdjęć

 

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. otrzymało tytuł „Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu”.
Jest to ogromne wyróżnienie dla Centrum. Cieszymy się, że dostrzeżono wkład CMD w rozwój siedleckiego sportu.
Statuetkę z rąk Prezydenta Miasta Siedlce Andrzeja Sitnika odebrał Pan Mariusz Zamyłko, Kierownik Działu HR i Płac w CMD.
Uroczysta gala odbyła się 03.09.2020 w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach.  

Galeria zdjęć

 

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. w dniu 16.12.2019 otrzymało
CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY potwierdzający spełnianie wymogów w zakresie standardów akredytacyjnych
dla podstawowej opieki zdrowotnej. Certyfikat nr: 2019/P/116.

Galeria zdjęć

Liderzy Medycyny

Podczas Gali „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” (10.01.2019) na Zamku Królewskim w Warszawie najlepsi polscy menedżerowie i liderzy roku w poszczególnych nagrodach odebrali narody. Nagrody wręczał Łukasz Szumowski, minister zdrowia.

Nagroda w kategorii „Menedżer Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne” trafiła do rąk Pawła Żuka, prezesa zarządu i Artura Prusaczyka, wiceprezesa zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. w Siedlcach. Gratulujemy!

 

Zdjęcia – Wydawnictwo Termedia

 

Galeria zdjęć

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. otrzymało wyróżnienie w konkursie DIAMENTY FORBESA 2017 w kategorii firm na Mazowszu o przychodach od 50-250 mln zł.

Na liście regionalnej CMD zajęło 41 miejsce, a na liście ogólnopolskiej 140 miejsce.

Diamenty Forbes to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Ranking w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowała firma Bisnode Polska.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Brano pod uwagę firmy, które złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Pozostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu Bisnode.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży:

  • firmy małe 5–50 mln zł;
  • firmy średnie 50–250 mln zł;
  • firmy duże powyżej 250 mln zł.

Więcej informacji na stronie www.diamenty.forbes.pl

 

Galeria zdjęć

6 września 2013 roku, w piątek już po raz 17-sty rozdano nagrody Prezydenta Miasta Siedlce, Aleksandria.

 

http://centrum.med.pl/userfiles/thumbs_aleksandria01(2).jpg

Miło nam poinformować, że w tym roku tym zaszczytnym wyróżnieniem został uhonorowany pan Bolesław Białas, kierownik poradni Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Centrum Medyczno- Diagnostycznego.

 

(na zdj.) Pan Bolesław Białas

Nagroda ta ma wyłącznie charakter honorowy i jest najwyższym tego rodzaju odznaczeniem  przyznawanym przez Prezydenta Miasta Siedlce  od 1996r. Otrzymują ją osoby, które poprzez swoją pracę i działalność w sposób znaczący przyczyniły się do rozwoju miasta w dziedzinach m.in. gospodarka, pomoc społeczna, edukacja, kultura, sport, ochrona dziedzictwa narodowego, polityka, polityka socjalna. Do tej pory Aleksandią uhonorowano niemal 130 osób (m.in w czerwcu 2013 roku otrzymała  ją pani Anna Komorowska żona Prezydenta RP).

Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne

 

W  tym roku w gronie wyróżnionych obok pana Bolesława Białasa znależli się m.in pani Tamara Zacharuk, rektor UPH, pani Anna Sochacka, zastępca Prezydenta Miasta Siedlce czy Andrzej Matuszewicz – dyrektor Muzeum Regionalnego w Siedlcach.  Podczas gali tytuł honorowego obywatela Miasta Siedlce otrzymał major Tadeusz Sobieszczak, żołnierz AK, weteran II Wojny Światowej.

Centrum Medyczno- Diagnostyczne zostało zwycięzcą konkursu „Przedsiębiorca Roku 2012” organizowanego przez Siedlecką Radę Biznesu.

Uroczyste wręczenie statuetki odbyło się 25 czerwca. Konkurs ten Rada organizowała po raz drugi, a w tym roku jej członkowie z grona nominowanych najwyżej ocenili dokonania CMD.

Centrum Medyczno- Diagnostyczne otrzymało nagrodę „Srebrnego Partnera 2012 Powiatowego Urzedu Pracy”, wręczoną na zakończenie X Siedleckich Targów Pracy.

Niezmiernie cieszymy się z tego wyróżnienia plasującego nas w gronie najlepszych pracodawców w regionie.

Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne

„Gazele Biznesu” Konkurs na najdynamiczniej rozwijające się firmy w kraju. Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. posiada tytuł GAZELI BIZNESU przyznany w latach: 2007, 2008, 2009, 2011

Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Zaszczytne II miejsce w Konkursie Liderów Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia 2010 w kategorii Promocja Zdrowia i Profilaktyka.

 III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego „Perły Medycyny 2009”. II miejsce w konkursie w kategorii: NIEPUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA OTWARTEGO. Srebrna PERŁA ESKULAPA

I Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego „Perły Medycyny 2007”. III miejsce w konkursie w kategorii: ZAKŁADY LECZNICTWA OTWARTEGO

Konkurs „Mazowiecka Firma Roku 2007”. Wyróżnienie  w kategorii: MEDYCYNA

Konkurs „Mazowiecka Firma Roku 2004” . II miejsce w kategorii: MEDYCYNA I FARMACJA

Konkurs „Mazowiecka Firma Roku 2003”. Wyróżnienie w kategorii: MEDYCYNA I FARMACJA

Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Ustawienia

Czcionka
Kontrast