CENTRUM W TŁUSZCZU

Przychodnia Centrum w Tłuszczu (przy ul. Powstańców 27) odpowiada na potrzeby społeczności lokalnej rozszerzając zakres usług realizowanych w placówce. Pacjenci korzystający dotychczas ze świadczeń w poradni medycyny rodzinnej mają również dostęp do konsultacji specjalistycznych w zakresie: diabetologii, ginekologii, kardiologii, onkologii, poradni leczenia bólu oraz pulmonologii. Usługi wykonywane są w ramach kontraktu z NFZ.

Budynek, w którym mieści się Przychodnia Centrum przechodzi gruntowne zmiany. Zakończono już prace termomodernizacyjne, położono zewnętrzną elewację, co pozwoli na poprawę efektywności energetycznej budynku. Zainstalowano nowe ogrzewanie gazowe. Pomieszczenia przychodni znajdujące się na I piętrze przeszły gruntowny remont. Gabinety są jasne i przestronne, wyposażone w nowe meble, co wpłynie na większy komfort pacjentów korzystających z usług przychodni. Aktualnie trwają prace remontowe w pomieszczeniach na parterze budynku. Na ukończeniu są już czynności związane z utwardzeniem terenu wokół przychodni, parking i drogi dojazdowe są wykładane kostką brukową. Zakończenie remontu budynku planowane jest na wiosnę przyszłego roku.

Przychodnia Centrum w Tłuszczu prowadzi zapisy do poradni medycyny rodzinnej dla dorosłych i dzieci. Warto nadmienić, że w ramach wprowadzonej opieki koordynowanej lekarz podstawowej opieki zdrowotnej współpracuje z lekarzami specjalistami, pielęgniarką POZ i dietetykiem oraz ma możliwość skierowania pacjenta na poszerzoną diagnostykę.

Zarząd Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. dokłada wszelkich starań, aby pacjenci Przychodni Centrum w Tłuszczu otrzymywali dostęp do wysokiej jakości kompleksowej opieki w ramach POZ, w tym do profilaktycznego przeglądu stanu zdrowia.

Polecamy kontakt z pracownikami Przychodni Centrum w Tłuszczu, w celu uzyskania szczegółowych informacji o świadczonych usługach. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku, tel.  29 643 13 00.

 

Galeria zdjęć

Ustawienia

Czcionka
Kontrast