KOMUNIKAT AKTUALIZACJA

W nawiązaniu do komunikatu z  dnia 20 marca 2020 roku Zarząd Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. informuje, iż  u lekarza, który współpracował z nami w  Przychodni Zdrowia „Dąbrówka” w Mińsku Mazowieckim przy ul. Dąbrówki 52  potwierdzono zakażenie koronawirusem.  W związku z tym decyzją Sanepidu zostało poddane kwarantannie 2 pracowników medycznych. Lekarz nie pracował w poradni POZ ani specjalistycznej.  Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i pracownikom teren całej  przychodni został poddany profesjonalnej  dezynfekcji. Przychodnia będzie czynna od poniedziałku jak dotychczas.

 

 


Komunikat dla pacjentów Przychodni Centrum z dnia 20.03.2020

Zarząd Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. informuje, że Przychodnia Zdrowia „Dąbrówka” w Mińsku Mazowieckim przy ul. Dąbrówki 52 będzie czynna od poniedziałku do piątku zgodnie z ustalonym harmonogramem. Decyzja została podjęta w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Mińsku Mazowieckim.

Jednocześnie informujemy, że jeden z pracowników przychodni, który w ostatnim czasie nie miał kontaktu z pacjentami został poddany badaniom na obecność zarażenia koronawirusem. W związku z powyższym, w trosce o bezpieczeństwo pacjentów i naszych pracowników, na terenie przychodni została przeprowadzona profesjonalna dezynfekcja. Przychodnia będzie czynna, jak dotychczas.

W dalszym ciągu prosimy pacjentów o ograniczenie wizyt w przychodniach do niezbędnych i uzasadnionych medycznie. Zalecamy kontakt telefoniczny z pracownikami przychodni oraz porady telefoniczne (np. dotyczące wystawienia recepty elektronicznej). Do Państwa dyspozycji jest rejestracja telefoniczna numer tel. 25 633 35 55 oraz czat na naszej stronie internetowej www.centrum.med.pl

Dodatkowo apelujemy o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach: www.gis.gov.pl, gov.pl/koronawirus i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii NFZ 800-190-590.

Ustawienia

Czcionka
Kontrast