< wstecz

Za nami  XV edycja Nagród Powiatu Mińskiego „Laura 2016”

Miło nam zakomunikować, że Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. otrzymało nominację do Nagrody Powiatu Mińskiego „Laura” w kategorii ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. 

Przychodnie Centrum od 2001 roku mają pod opieką medyczną mieszkańców miasta i powiatu Mińsk Mazowiecki. Aktualnie liczba osób zadeklarowanych do poradni medycyny rodzinnej wynosi 31 000.

Mając na uwadze kompleksowe zaspokojenie potrzeb pacjentów, spółka Centrum oferuje nowoczesną medycynę zarówno pacjentom – mieszkańcom miasta, ale i miejscowości wiejskich, w których znajdują się placówki zdrowia. Na obecną chwilę przychodnie Centrum pozwalają na łatwy dostęp do opieki medycznej w

  • Mińsku Mazowieckim (ul. Piłsudskiego 42a, ul. Dąbrówki 52),
  • Latowiczu (ul. Św. Ducha 30),
  • Wielgolesie (ul. Nowowiejska 34),
  • Dębem Wielkim (ul. Szkolna 17),
  • Stanisławowie (ul. Szkolna 6),
  • Pustelniku (ul. Szkolna 16).

Pacjenci przychodni Centrum mogą korzystać z szerokiego wachlarza świadczeń zdrowotnych, obejmującego nie tylko medycynę rodzinną, ale także liczne poradnie specjalistyczne i rozbudowaną bazę diagnostyczną.


Laureatami tegorocznej edycji zostali: Pani Lidia Wilczyńska (nauka i oświata), Pan Dariusz Kowalczyk (kultura i sztuka), Klub Dawnych Motocykli „Magnet” (sport), firma BAGS Sadoch & Gąsior Sp. j. (rozwój przedsiębiorczości), Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej (działalność społeczna na rzecz wspólnoty powiatowej), Państwo Bożena i Jacek Grasiakowie (rolnictwo i ochrona środowiska) oraz Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Dąbrówka” (nagroda za osiągnięcia zbiorowe w kategorii kultury i sportu).

Gratulujemy.

 

 

Galeria zdjęć

Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Ustawienia

Czcionka
Kontrast