< wstecz

W dniu 21 stycznia 2017 r. w sali bankietowej Hotelu Aleksandria w Siedlcach odbyła się  II Gala Biznesu organizowana przez Wschodnią Izbę Gospodarczą pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siedlce oraz Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej. Na uroczystość  przybyło wielu zaproszonych gości  środowiska kultury, nauki i biznesu, wśród nich, Sekretarz Stanu w Kancelarii Rady Ministrów Pani Anna Maria Anders, Wiceprezydent Miasta Siedlce Jarosław Głowacki, oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych Izb Gospodarczych z Białegostoku, Płońska i Warszawy.

Po raz pierwszy podczas Gali Biznesu wybitni przedsiębiorcy prowadzący działalność w naszym regionie uhonorowani  zostali Medalami 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej oraz Listami Gratulacyjnymi Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej. Wyróżnienia wręczali Wiceprezes Krajowej izby Gospodarczej Witold Karczewski oraz Doradca w gabinecie Prezesa KIG Michał Konwicki. Szczególne honorowe wyróżnienie w postaci medalu 25-lecia otrzymał z rąk Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku Prezes WIG Zenon Chodowiec. Wschodnia Izba Gospodarcza przekazała również Certyfikaty Członkostwa 14 firmom , które w ostatnim czasie dołączyły do grona Członków WIG.

W trakcie Gali odbyła się aukcja obrazów, z której dzięki wielkim sercom uczestniczących w Gali przedsiębiorców uzyskany dochód zostanie przekazany na wsparcie leczenia ciężko chorej młodej siedlczanki podopiecznej Caritas Diecezji Siedleckiej oraz dla Fundacji Pro-Bono i Fundacji MKL Dzieciom , które wspomogą swoich podopiecznych.

Bardzo miłym gestem po zakończeniu licytacji obrazów było przekazanie jednego z nich na ręce Pani Anny Marii Anders. Pani Minister zapewniła, że zawiśnie on na honorowym miejscu w jej gabinecie i być może w przyszłości zostanie po raz kolejny zlicytowany na rzecz potrzebujących osób.

Galeria zdjęć

Zdjęcie Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Ustawienia

Czcionka
Kontrast